Polityka i misja firmy Net Innovation Software - producenta oprogramowania, opiera się na kilku istotnych fundamentach: elastyczności i indywidualnych rozwiązaniach, bezpieczeństwie oraz stałym rozwoju oprogramowania, stosowaniu intuicyjnych i zaawansowanych narzędzi zapewniających wygodę użytkowania i oszczędność czasu, oraz szczególnej jakości i trosce o klienta.
Czołowe marki branży Retail i FMCG korzystają z programu HiperMarket
Na wdrożenie tego rozwiązania w swoich sklepach zdecydowała się sieć Chata Polska.
– Przedstawiciele rady konsultacyjnej zgodnie zatwierdzili decyzję w grudniu zeszłego roku, że wdrażamy jeden system pod nazwą „Hipermarket”. Dzięki niemu będziemy pracować wydajniej i nasze sklepy będą zoptymalizowane – wyjaśnia Joanna Bytner, dyrektor zarządzająca i członkini zarządu Chaty Polskiej.
Z oferty Net Innovation Software korzystają też supermarkety Moje Auchan, Spar, Arhelan, Sieć sklepów Topaz, Twój Market, Stokrotka, Lewiatan, Gama i inne. Wśród klientów są również firmy z branży mięsnej, np JBB i Sokołów, czy mleczarskiej: Bakoma i Mlekpol. Znaczną częścią odbiorców systemu HiperMarket są też spółdzielnie Społem.
Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców „Społem” po przeprowadzeniu analizy rynku oprogramowania komputerowego do zarządzania sieciami sklepów oraz po odbyciu wielu rozmów ze spółdzielniami odnośnie ich zadowolenia ze stosowanego obecnie rozwiązania podjął decyzję o zarekomendowaniu oprogramowania HiperMarket jako najlepszego i stabilnego rozwiązania do zastosowania w spółdzielniach każdej wielkości.
– Nasza firma Spółdzielnia Spożywców Mokpol współpracuje z NET Innovation Software od 2015. Firma ta została wybrana do wdrożenia swojego oprogramowania HiperMarket.(...) Dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu pracowników firmy NETIS udało nam się osiągnąć założone cele jak poprawienie efektywności posiadanych zasobów. Zarówno sam proces wdrożenia HiperMarket, z późniejszymi modyfikacjami, charakteryzowały się wysoką jakością oraz odpowiednim przygotowaniem – mówi Sylwester Cerański, prezes Mokpolu.
Główne korzyści z używania systemu HiperMarket
● Oszczędność czasu.
Centralny spis towarów i wiele sposobów zarządzania cenami daje pełną kontrolę nad asortymentem i cenami towarów w poszczególnych sklepach. W łatwy sposób można sterować poziomami cen sprzedaży oraz widełkami marż w zależności od kategorii produktów i lokalizacji sklepów. Dużym ułatwieniem jest elektroniczna wymiana dokumentów oraz automatyczny grafik zamówień, który na bazie analizy wcześniejszych danych jest w stanie tworzyć gotowe zlecenia. Dzięki tym rozwiązaniom minimalizujemy ryzyko błędów i znacznie oszczędzamy czas pracowników.
● Zaawansowane narzędzia pracy.
Poprzez moduł analizy, użytkownicy są w stanie zweryfikować parametry zgromadzone w hurtowni danych, takie jak sprzedaż, zakupy, rotacja produktów, stany magazynowe i wiele innych. Wybrane parametry można grupować, obserwować z perspektywy pojedynczego sklepu lub całości, tworząc rozbudowane zestawienia. Dzięki korzystaniu z modułu analizy, decyzje dotyczące dalszych kierunków rozwoju sklepów są uzasadnione wnioskami wynikającymi z danych liczbowych. To pierwszy tak wszechstronny i zaawansowany moduł analiz ze wszystkich dostępnych na rynku.
● Rozwój i jakość obsługi klienta
Istotnym, jeśli nie najważniejszym argumentem stojącym za systemem HiperMarket, jest stały rozwój programu i dobrze zorganizowany serwis: – Nasi programiści pracują nieustannie nad rozwojem systemu. Dzięki temu nasz program cechuje elastyczność i możliwość dostosowywania do oczekiwań klientów. Serwisanci natomiast gwarantują bezpieczeństwo w trakcie i po wdrożeniu systemu. Zajmują się technicznym nadzorem nad oprogramowaniem, pozostając do dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Naszą gwarancją jest niezwłoczna reakcja także w dni wolne od pracy i święta. Ponadto każdy z naszych klientów ma dedykowanego opiekuna, który w sposób szczególny sprawuje opiekę nad prawidłowością implementacji i funkcjonowania systemu – mówi Krzysztof Gosiewski, prezes Net Innovation Software.
● Elastyczność i indywidualne rozwiązania.
Na skuteczność i bezpieczeństwo korzystania z systemu wpływa zdecydowanie indywidualnie przemyślany proces wdrożenia oprogramowania do sieci. Cały mechanizm rozpoczyna wszechstronna i dokładna analiza wdrożeniowa, której zadaniem jest audyt obecnego stanu procesów w firmie, sprzętu, aktualnego oprogramowania, ewentualnych integracji, ale też przyjrzenie się komunikacji między poszczególnymi użytkownikami i co najważniejsze: potrzebom klienta. Na podstawie tak dokładnego wywiadu można precyzyjnie określić cele i zaprojektować etapy wdrożenia systemu.
– Naszą siłą jest rozległa wiedza oraz bogate doświadczenie w branży. Osiągamy to dzięki przemyślanemu rozwojowi firmy. Mimo upływu lat oraz rosnącej konkurencji nasze oprogramowanie wciąż pozostaje w ścisłej czołówce w swojej dziedzinie.– dodaje Krzysztof Gosiewski. -Zdajemy sobie sprawę ze specyfiki każdej branży oraz tego, że każda firma ma swoje własne potrzeby i wymagania. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, elastyczności oraz dbaniu o jakość tworzonego oprogramowania, liczby wdrożeń i nowych klientów ulegają systematycznemu wzrostowi.
Bądź na bieżąco:
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100057502237143