27.02.2025 / 11:03
StoryEditor

MAKRO promuje linię produktów „Smart Chef”

MAKRO promuje linię produktów „Smart Chef”

„Gotuj SMART i oszczędzaj” to hasło najnowszej kampanii reklamowej prowadzonej przez sieć hurtowni MAKRO Polska. Jej celem jest zbudowanie rozpoznawalności szerokiej gamy produktów convenience dostępnych w halach sieci. Twarzą kampanii jest Michał Węcławek, szef kuchni w warszawskiej Akademii Inspiracji MAKRO.

Z roku na rok wzrasta popularność produktów convenience. Ten asortyment wysokiej jakości świetnie sprawdza się szczególnie w branży HoReCa, w której czas na przygotowanie dań jest ograniczony. W odpowiedzi na potrzeby klientów sieć hurtowni MAKRO Polska stale rozwija ofertę produktów po wstępnej obróbce oraz gotowych do podania.

Kampania „Smart Chef”  jest  realizowana za pomocą działań offline i online. W halach w całej Polsce pojawiły się plakaty oraz dodatkowe, specjalne oznakowania produktów. Z kolei w Internecie i w mediach społecznościowych dostępne są filmy promujące wybrane artykuły. Twarzą kampanii jest Michał Węcławek, szef kuchni Akademii Inspiracji MAKRO, który przedstawia korzyści stosowania produktów „Smart Chef.” Wśród nich jest realny zysk – niższy koszt pracy, mniej ubytków, mniejsze zużycie energii, czas oraz jakość.

Stosowanie asortymentu „Smart Chef” w kuchni to nie tylko wygoda, ale także realna oszczędność, która w przypadku niektórych produktów sięga nawet 75%. Artykuły te charakteryzują się wysoką jakością i powtarzalnością. Są odpowiedzią na współczesne wyzwania stojące przed branżą gastronomiczną – mówi Michał Węcławek.

Za koncept, grafiki i sesję zdjęciową odpowiada agencja Błękitne Studio.

 

Więcej informacji na temat produktów „Smart Chef” jest dostępnych w halach oraz na stronie internetowej: https://www.makro.pl/smartchef

27. luty 2025 11:04