Loading...
Tu jesteś:  Home  >  Lista nagrodzonych w Konkursie dla Detalistów

Lista nagrodzonych w Konkursie dla Detalistów

Mars Polska: 10 nagród

Lidia Markowska, Handel Hurt-Detal i Obwoźny Art.Spoż.-Przem.
Arkadiusz Grzegorczyk, FHU Arkadiusz Gregorczyk
Weronika Adamek, Firma AD-WER
Małgorzata Międlak, Sklep Spożywczy Małgorzata Międlar, Janina Mędlar
Róża Ziob, Sklep Ogólnospożyczy i Przemysłowy
Krzysztof Kisała, Handel Artykułami Spożywczymi i Przemysłowymi
Ryszard Wojtowicz, PPHU erBut
Adam Kaczanowski, ADAM ABC
Joanna Kłaczek, FHU JK
Joanna Stolarska, Sklep Spożywczo-Przemysłowy

BAHLSEN: 5 nagród

Adam Adamek, Firma Handlowa Ad-Wer – Tarnów Górny

Teresa Polifke, Sklep Spożywczy ABC – Gliwice

Beata Żuber, Artykuły Spożywczo-Przemysłowe – Dąbrowica

Remigiusz Dura, Sklep Spożywczo-Przemysłowy „Słoneczko” – Środa Wielkopolska

Izabela Purgal, Market ABC – Częstochowa

GOLD DROP: 10 nagród:

Tomasz Badyński, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Turek

Sabina Glinkowska, Żabka Nr 0706 – Ostrów Wielkopolski

Andrzej Kasprzak, F.H.U. Eden – Waleńczów

Teresa Kowalczyk, Sklep S Pożywczy Beti – Olsztyn

Paweł Kozanko, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Szczecinek

Agnieszka Kwaśnik, Sklep U Jacka – Chocianów

Urszula i Marek Saczuk, Sklep Wielobranżowy – Warszawa

Alicja Sidło, Sklep Ogólnospożywczo-Przemysłowy – Warszawa

Grażyna Truszkowska, Sklep Chwileczka – Kleosin

Beata Żuber, Żuberek Artykuły Spożywczo Przemysłowe – Tomaszowice

MAKARONY POLSKIE:  5 nagród

Eryk Bałdowski, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Świeszyno

Jarosław Hubacz, Airjarek Construction – Krotoszyce

Krzysztof Kisała, Handel Artykułami Spożywczymi i Przemysłowymi – Handzlówka

Barbara Nowak, Sklep Basia – Rumia-Janowo

Małgorzata Uba, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Lipnik

BIAŁY JELEŃ: 20 nagród

Adam Adamek, Firma Ad-Wer”– Tarnowskie Góry

Andrzej Charewicz, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Elbląg

Andrzej Skóra, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Wólka Zychowa

Anna Potrykus, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Tupadały

Barbara Nowak , Sklep Basia – Rumia-Janowo

Bożena Szurek, Firma Handlowa Szurek – Kobylanka

Czesława Stramka, Sklep Spożywczy – Pszów

Danuta Bożęcka, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Susz

Ewa Kołodziejska, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Oświęcim

Ewelina Kittner, Market Kama – Rybnik

Irena Fereniec, Spółdzielnia Agro – Małdyty

Izabela Purgal, Firma Handlowa Boom% – Częstochowa

Joanna Majkowska, PHUT U Majki – Żary

Katarzyna Nowak, Żabka – Siemianowice Śl.

Krzysztof Krasoń, Kras-Mart Sklep Wielobranżowy – Grębów

Krzysztof Lembowicz, P.H.U. Wema –    Połczyn-Zdrój

Natalia Wójcik, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Złocieniec

Paweł Kozanko , Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Szczecinek

Urszula i Marek Saczuk, Sklep Wielobranżowy – Warszawa

Wiesław Piwoni, Firma P.H.U. Partner – Tuczna

VEGETA: 25 nagród

Andrzej Charewicz, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Elbląg

Andrzej Rabczewski, Firma Handlowo-Usługowa – Wyryki

Andrzej Skóra, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Wólka Zychowa

Anna Budz, Dyskont Regle – Bukowina Tatrzańska

Barbara Baranowska, Pantera PPHU – Czyżew

Beata Malecka, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Chłopowie

Danuta Bożęcka, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Susz

Ewa Kołodziejska, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Oświęcim

Ewa Michalska, Sklep Ogólnospożywczy Vika – Bełchów

Ewelina Kittner, Market Kama – Rybnik

Grażyna Siemiątkowska, Sklep Jantar – Darłowo

Renata Kłaczek, Firma Handlowo-Usługowa J.K. – Rybnik

Joanna Majkowska, PHUT U Majki– Żary

Katarzyna Nowak, Żabka – Siemianowice Śl.

Katarzyna Siedlecka, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Brzostek

Krzysztof Krasoń, Kras-Mart Sklep Wielobranżowy – Grębów

Krzysztof Lembowicz, P.H.U. „Wema” – Połczyn-Zdrój

Marta Terelak, Sklep Ogólnospożywczy – Bławatków

Natalia Wójcik, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Złocieniec

Ryszard Wójtowicz, P.P.H.U. ErBUT – Bystrzyca

Stefan Micyk, Micyk-Men – Katowice

Sylwia Szturc, Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska – Wisła

Teresa Polifke, Sklep Spożywczy Abc – Gliwice

Tomasz Adamek, Firma Ad-Wer – Tarnowskie Góry

Urszula i Marek Saczuk  , Sklep Wielobranżowy – Warszawa

SCHAUMA DLA DZIECI: 20 NAGDRÓD

Adam Adamek, Firma Ad-Wer – Tarnowskie Góry

Agnieszka Frach-Dura, Sklep Spożywczo-Monopolowy Słoneczko – Środa Wielkopolska

Andrzej Skóra, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Wólka Zychowa

Anna Szkołuda, Sklep Art. Spoż. -Przemysłowe – Nowogard

Barbara Nowak, Sklep Basia – Rumia-Janowo

Beata Malecka, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Chłopowie

Bożena Szurek, Firma Handlowa Szurek – Kobylanka

Danuta Bożęcka, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Susz

Dorota Słodczuk, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Horodło

Ewelina Kittner, Market Kama – Rybnik

Izabela Purgal, Firma Handlowa Boom% – Częstochowa

Jadwiga Wylęgła, Sklep Spożywczy – Secemin

Jarosław Hubacz, AirJarek Construction  – Krotoszyce

Joanna Majkowska, PHUT U Majki – Żary

Krzysztof Krasoń, Kras-Mart Sklep Wielobranżowy – Grębów

Natalia Wójcik, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Złocieniec

Sylwia Szturc, Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska – Wisła

Urszula i Marek Saczuk, Sklep Wielobranżowy – Warszawa

Weronika Adamek, Firma Ad-Wer – Tarnowskie Góry

Zbigniew Stafiński, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Barcice

SCHAUMA DOROŚLI: 30 nagdród

Alicja Litwin, Sklep Wielobranżowy – Pasłęk

Alicja Sidło, Sklep Ogólnospożywczy-Przemysłowy – Warszawa

Barbara Baranowska, Pantera PPHU – Czyżew

Bogumiła Szmigielska, Kiosk Spożywczo-Przemysłowy – Grodziszcze

Bożena Sakson, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Białogard

Danuta Dubaj, Kiosk Ogólnospożywczy – Lublin

Danuta Rulewicz, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Widuchowa

Ewa Michalska, Sklep Wielobranżowy Dodo – Bełchów

Grażyna Siemiątkowska, Sklep Jantar – Darłowo

Halina Palczewska, DH Górnik – Jaworzno

Halina Walkowiak, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Przemęt

Iwona Szczęśniak, PSS Społem Sklep Nr 1 – Krapkowice

Izabela Smyl, P.P.H.U. Błamex – Batorz

Joanna Stolarska, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Młynary

Katarzyna Siedlecka, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Brzostek

Łucja Kassner, Artykuły Ogólno-Spożywcze – Zabrze

Małgorzata Koszewska, PHU Jacek Koszewski – Golina

Marta Terelak, Sklep Ogólnospożywczy – Bławatków

Marzena Mazur, P.H.U „Finezja” – Przeworsk

Monika Jachymek, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Radecznica

Natalia Kowalska, Sklep Spożywczy M I M – Chorzów

Remigiusz Dura, Sklep Spożywczo-Monopolowy Słoneczko – Środa Wielkopolska

Renata Kłopotek, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Rokity

Ryszard Wójtowicz, P.P.H.U. ErBUT – Bystrzyca Kł.

Stanisław Wieczerzak, Firma Handlowa – Pasłęk

Stefan Micyk, Micyk-Men – Katowice

Teresa Cichocka, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Bledzew

Teresa Kowalczyk, Sklep Spożywczy Beti – Olsztyn

Wiesław Piwoni, Firma P.H.U. Partner – Tuczna

Wiesława Karpecka, Pod Brzozą – Gorawino

VELVET: 10 nagród

Adam Adamek, Firma AD WER – Tarnowskie Góry

Andrzej Bartkowiak, Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Bartek – Grodzisk Wlkp.

Arkadiusz Gregorczyk, Firma Usługowo-Handlowa – Kozienice

Elżbieta Kądziela, P.P.H.U. Manhatan – Zadzim

Krzysztof Kisała, Handel Artykułami Spożywczymi i Przemysłowymi – Handzlówka

Teresa Polifke, Sklep Spożywczy ABC – Gliwice

Iza Rogoża, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Czernin

Bożena Szurek, Sklep Hitpol – Kobylanka

Barbara Walicka, P.H.U. Maxima – Wesoła

Elżbieta Wójcik, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Złocieniec

JOHNSONS: 10 nagród

Tomasz Badyński, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Malanów

Grzegorz Ciok, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Siedlce

Elżbieta Kądziela, PPHU Manhatan – Zadzim
Elżbieta Konopacka, PPHU Nagietek – Nowy Tomyśl

Marzena Kubicka, Sklep Spożywczo-przemysłowy – Chęciny

Bożena Lemierska, Sklep Spożywczo-Przemysłowy U Bożenki – Elbląg

Anna Szkołuda, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Nowogard
Bożena Szurek, F.H. Szurek – Kobylanka

Ewa Wróbel, Sklep spożywczy Maja – Lipiany

Katarzyna Zawodna, P.H. Delicja – Koźmin Wlkp.

TIC-TAC: 20 nagród

Małgorzata Bednarz, FHUP Małgorzata Bednarz – Bratkowice

Grzegorz Czempiel, Artykuły Spożywcze – Radzionków

Remigiusz Dura, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Środa Wielkopolska

Arkadiusz Gregorczyk, FHU Arkadiusz Gregorczyk – Kozienice

Elżbieta Kądziela, PPHU Manchatan – Zadzim

Małgorzata Kąkol, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Szemud

Krzysztof Kisała, Handel Artykułami Spożywczymi i Przemysłowymi – Handzlówka 277

Renata Kłopotek, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Rokity

Maria Kocjan, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Olkusz

Mirosław Petrusiewicz, Sklep Ogólnoprzemysłowy Angelika – Słupsk

Bogdan Piechura, PPHU Orilan Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Sulejów

Teresa Polifke, Sklep Spożywczy ABC – Gliwice

Andrzej Skóra, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Stęporków

Dorota Sołdaczuk, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Horodło

Zbigniew Stafiński, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Barcice

Janina Tymek, Sklep Spożywczo-Przemysłowy U Ireny – Drawski Młyn

Elżbieta Wójcik, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Złocieniec

Ryszard Wójtowicz, PPHU erBUT (Lewiatan) – Bystrzyca

Jadwiga Wylęgła, Sklep Spożywczy – Secemin

Wiesław Żuber, Artykuły Spożywczo-Przemysłowe Żuberek – Tomaszowice

JACOBS: 30 nagród

Weronika Adamek, Firma AD-WER – Tarnowskie Góry

Danuta Bożęcka, Sklep Spożywczo-Przemysłowy Hurt-Detal – Susz

Andrzej Charewicz, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Elbląg

Teresa Cichocka, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Bledzew

Remigiusz Dura, Sklep Spożywczo-Przemysłowy Słoneczko – Środa Wielkopolska

Arkadiusz Gregorczyk, Firma Usługowo-Handlowa – Kozienice

Elżbieta Kądziela, PPHU Manchatan – Zadzim

Małgorzata Kąkol, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Szemud

Krzysztof Kisała, Handel Artykułami Spożywczymi i Przemysłowymi – Handzlówka

Renata Kłopotek, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Rokity

Marzena Kubicka, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Chęciny

Mariusz Lewicki, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Kurzętnik

Wioletta Małkowska, Firma Handlowo-Usługowa VIOLA – Lidzbark

Barbara Mańczyk, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Bobrowniki

Elżbieta Matosek, Sklep Spożywczo-Wędliniarski – Celestynów

Ryszard  Ołdachowski, Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe WERA – Huszlew

Mirosław Petrusiewicz, Sklep Ogólnoprzemysłowy Angelika – Słupsk

Teresa Polifke, Sklep Spożywczy ABC – Gliwice

Andrzej Rabczewski – Firma Handlowo-Usługowa – Wyryki

Andrzej Skóra, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Stęporków

Zbigniew Stafiński, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Barcice

Joanna Stolarska, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Młynary

Anna Szkołuda, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Nowogard

Marta Trelak, Sklep Ogólnobranżowy – Piekoszów, Bławatków

Grażyna Truszkowska, Sklep Chwileczka – Kleosin

Ryszard Wójtowicz, PPHU erBUT (Lewiatan) – Bystrzyca

Jadwiga Wylęgła, Sklep Spożywczy – Secemin

Hanna Zielińska, PHU KAYA – Legnica

Róża Ziob, Sklep Ogólnospożywczy i Przemysłowy – Wieszowa

Wiesław Żuber, Artykuły Spożywczo-Przemysłowe Żuberek – Tomaszowice

SILAN: 10 nagród

Weronika Adamek, Firma Ad-Wer – Tarnowskie Góry

Teresa Cichocka, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Bledzew

Danuta Dubaj, Kiosk Ogólnospożywczy – Lublin

Arkadiusz Gregorczyk, Firma Handlowo-Usługowa – Kozienice

Małgorzata Kąkol, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Łebieńska Huta

Dorota Sołdaczuk, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Horodło

Zbigniew Stafiński, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Barcice

Elżbieta Wójcik, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Złocieniec

Ryszard Wójtowicz, P.P.H.U. ErBUT – Bystrzyca Kłodzka

Hanna Zielińska, PHU Kaya – Legnica

BAHLSEN (HIT Coco Sticks): 5 nagród

Krzysztof Kisała, Handel Artykułami Spożywczymi i Przemysł owymi – Handzlówka

Wioletta Małkowska, Firma Handlowo-Usługowa Viola – Lidzbark

Maria Prałat, Sklep Spożywczo Przemysłowy – Turew

Andrzej Rabczewski, Firma Handlowo-Usługowa – Kaplonosy

Andrzej Skóra,  Sklep Spożywczo Przemysłowy – Stąporków

TAGO: (5 nagród)

Marzena Kubicka, Sklep Spożywczo Przemysłowy – Chęciny

Ryszard Ołdachowski, PHU Wera – Huszlew                      

Anna Pietrzak, Sklep Firmowy Barbórka – Opole

Maria Sarna, PPUH SA I SA– Chodzież

Sylwia Walasik, My Smaile – Aleksandrów Łódzki

PRYMAT (7 nagród)

Marek Gozdek, Sklep Wielobranżowy – Łomianki

Gabriela Gruzda, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Trzyciąż

Monika Jachramek, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Radecznica

Andrzej Kasprzak, F.H.U. Eden – Waleńczów

Ewelina Kittner, Market Kama – Rybnik

Andrzej Paprotny, Z.U.H. Aga – Ruda Śląska

Dorota Sołdaczuk, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Horodło

BAHLSEN (Krakuski): 6 nagród

Marek Gozdek, Sklep Wielobranżowy – Sadowa

Barbara Jeleniewicz, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Niegosławice

Marlena Nowak, Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców – Choszczno

Teresa Polifke, Sklep Spożywczy Abc – Gliwice

Joanna Stępniak, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Liw

Joanna Stolarska, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Młynary

VERBENA: 50 nagród

Magdalena Bober, Patrycja Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Trojanów

Danuta Bożęcka, Sklep Spożywczo Przemysłowy Hurt-Detal – Susz

Anna Budz, Dyskont Regle – Bukowina Tatrzańska

Maria Buźniak, Rejonowa Spółdzielnia SCh – Popowo Kościelne

Andrzej Charewicz, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Elbląg

Lucjan Czudaj, Firma Handlowa – Strzebiń

Bożena Daroń, Sklep Spożywczo Przemysłowy – Drzycim

Remigiusz Dura, Sklep Spożywczo-Przemysłowy Słoneczko – Środa Wlkp.

Jarosław Hubacz, Airjarek Construction – Krotoszyce

Wiesława Karpecka, PHU Pod Brzozą – Gorawino

Elżbieta Kądziela, PPHU Manhattan – Zadzim

Brygida Klinkosz, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Żukowa

Maria Kocjan, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Olkucz

Tadeusz Kołt, PHU Kołt Tadeusz – Żmigród

Teresa Kowalczyk, Sklep Spożywczy Beti – Olsztyn

Marian Lewandowski, Mariampol – Izbicka Kujawska

Mariusz Lewicki, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Mroczno

Alicja Litwin, Sklep Wielobranżowy – Pasłęk

Stefan Łódka, Sklepy ABC – Słupsk

Maria Malec, Mal-Mar Sklep Wielobranżowy – Czerwonka

Beata Malecka, Sklep Spożywczo Przemysłowy – Barwice

Wioletta Małkowska, FHU Viola – Lidzbark

Barbara Mańczyk, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Bobrowniki

Idzi Marduła, Sklep Wielobranżowy – Radków

Stanisław Mazur, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Oleśnica

Ewa Michalska, Sklep Ogólnospożywczy – Bełchów

Stefan Micyk, Żabka Micyk-Men – Katowice

Renata Mielec, Sklep Spożywczy Remi – Węgorzyce Wielkie

Jacek Mroczek, Sklep Spożywczo-Przemysłowy Sezam – Opatów

Irena Musiał, Sklep Spożywczo Przemysłowy – Dębno

Helena Pałubicka, PH Plus – Starogard Gdański

Kamila Zuzanna Piechowicz, Sklep Ogólnospożywczy – Bielawa

Izabela Purgal, Firma Handlowa Boom% – Częstochowa

Andrzej Rabczewski, Firma Handlowo-Usługowa – Wyryki

Danuta Rulewicz, Sklep Spożywczo Przemysłowy – Widuchowa

Iwona Ryba, Minus-Detal – Opole

Dorota Sołdaczuk, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Horodło

Zbigniew Stefański, Sklep Spożywczo Przemysłowy – Barcice

Joanna Stolarska, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Młynary

Iwona Szczęśniak, PSS Społem Sklep nr 1 – Krapkowice

Bogusława Szmigielska, Kiosk Spożywczo-Przemysłowy – Grodziszcze

Sylwia Szturc, Gminna Spółdzielnia SCh Sklep nr 2 – Wisła

Danuta Tołłoczko, Sklep Spożywczo Przemysłowy – Legnickie Pole

Grażyna Truszkowska, Sklep Chwileczka – Kleosin

Beata Tułacz, Handel Art. Spożywczo Przemysłowych – Kotowiecko

Katarzyna Wawryków, Gminna Spółdzielnia SCh – Słońsk

Stanisław Wieczerzak, Firma Handlowa – Pasłęk

Jarosław Woźniak, PHU Bud-Jar – Łęki Szlacheckie

Róża Ziob, Sklep Ogólnospożywczy i Przemysłowy – Wieszowa

Wiesław Żuber, Żuberek Artykuły Spożywczo Przemysłowe – Tomaszowice

Douwe Egberts Cafe Essense: 20 nagród

Danuta Bożęcka, Sklep Spożywczo-Przemysłowy Hurt-Detal – Susz

Anna Budz, Regle Dyskont – Bukowina Tatrzańska

Lucjan Czudaj, Firma Handlowa – Strzebiń

Marzena Czygier, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Banie Mazurskie

Stanisław Dawidowski, Sklep Spożywczy – Ełk

Agnieszka Frach-Dura, Sklep Spożywczo-Monopolowy Słoneczko – Środa Wielkopolska

Artur Grzebisz, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Mokobody

Jerzy Jordan, Firma Handlowa Ala – Nędza

Henryk Licznerski, Firma Handlowa Max – Bartniczka

Alicja Litwin, Sklep Wielobranżowy – Pasłęk

Joanna Majkowska, PHUT U Majki – Żary

Irena Musiał, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Dębno

Marlena Nowak, Społem PSS Choszczno – Choszczno

Dorota Parthun, Sklep Spożywczo-Przemysłowy Nr 15 – Rosko

Jarosław Pawłowski, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Świedziebnia

Zbigniew Ratajczak, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Grunwald

Hanna Sawicka, Sklep Fantazja – Łuków

Ewa Tarasiuk, Sklep Nr 9 GS Terespol – Terespol

Grażyna Truszkowska, Sklep Chwileczka – Kleosin

Stanisław Wdowiarz, P.P.U.H Moragra – Ropczyce

101_separator

Balcerzak i spółka: 10 zestawów produktów

Andrzej Charewicz, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Elbląg

Genowefa Dominiak, FHU Domax – Piaski

Helena Gniadek, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Majewo

Halina Goraj, Punkt Sprzedaży Detalicznej – Rzeszów

Elżbieta Kądziela,PPHU Manhatan –  Zadzim

Teresa Kowalczyk, Sklep Spożywczy Beti – Olsztyn

Ewa Michalska, Sklep Ogólnospożywczy VIKA – Bełchów

Kazimierz Niklos, Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Dobczyce

Wanda Skobodzińska, punkt Detaliczno-Gastronomiczny – Jasionówka

Kamila Zuzanna Piechowicz, Sklep Ogólnospożywczy – Bielawa


Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress